درباره صبا الکتريک
گروه مهندسی صباالکتریک در سال ۱۳۷۶ با دارابودن کادر فنی مجرب اولین تجربه حضور خود در صنعت جوش را با ساخت بردهای درایور دستگاه رکتیفایر در مدلهای ۳ و ۶ تریستوره آغاز نمود.
بسیـاری از شرکتهای فعال کشور در زمینه ساخت دستگاههای رکتیفایر با استقبـال از این نوع محصول همکاری خود را با شرکت مهندسی صبا به عنوان تأمین کننده بردهای مصرفی خود آغاز نمودند. تکمیل تولید بردهای جوش به انواع MIG/MAG، زیرپودری، پلاسما و توسعه بخش الکترونیک و تحقیقات و همچنین ورود به عرصه الکترونیک خودرو و موتور سیکلت، فعالیت این شرکت را وارد مرحله‌ای جدید نمود. شنـاخت فراینـد جوش و آشنایی با انواع شیوه‌های طراحی دستگاههای رکتیفایـر که نتیجـه آشنایی بـا الکترونیک جوش (بردهای درایور) بود ما را بر آن داشت تا اقدام به تولید این دستگاه‌ها نماییم.
رونـد تولید با اضافه شدن سیستمهای MIG/MAG - زیرپودری - برش ریلی - فرایندهای اتوماسیـون جوش - برش پلاسما و نهایتاً دروازه جوش تکمیل گردید. نقطه اوج فعالیت تحقیقات این شرکت وارد نمودن تکنولوژی اینور‌تر و منابع تغذیه سوییچینگ در صنـعت جوش می‌باشد که برای اولین بار در خاورمیانه اجرا گردید. این تکنولوژی که حاصل توان فنی بالای مجموعه و با بهره گیری از المان‌ها نوین الکترونیک قدرت و به روز دنیا ساخته شده دارای مزایا ومحاسن بسیاری از جمله موارد ذیل می‌باشد:
کاهش محسوس مصرف برق و افزایش کیفیت جوش که در جوشکاریهای حساس بصورت بارزی نمایان است -کاهش وزن و ابعاد دستگاه - کاهش توان راکتیو تحمیلی به شبکه توزیع -کاهش شدید تأثیرات نوسان شبکه بر کیفیت جوش - نوسان بسیارکم جریان جوشکاری در مقایسه باتکنـولوژی قدیمی مرسوم در صنعت کشور، سهولت تعمیر و عیب یابی آسان از حداقل مزایای این تکنولوژی است. بطور خلاصه می‌توان گفت این محصول به عنوان جایگزینی مناسب و اقتصادی به جای تکنولوژی قدیمی با قدرت برآوردن کلیه توانایی‌های دستگـاه قبلی بعلاوه، اضافـه کردن حداقل محاسن ذکر شده، به صنـعت کشور معرفی می‌گردد.
نمایشگاه اصفهان
کليه حقوق الکترودبازار متعلق به فروشگاه کليني مي باشد.
الکترودبازار-فروشگاه کلینی
منو
کليه حقوق الکترودبازار متعلق به فروشگاه کليني مي باشد.