انواع صفحه سنگهاي سايش و برش تيروليت
تیرولیت
برش آهن تیرولیت
صفحه برش آهن تيروليت
تشريح علائم روي صفخه سنگها
صفحه پروفيل بر تيروليت
صفحه سنگبري تيروليت
صفحه سايش آهن تيروليت
تائيديه ايمني محصولات تيروليت
شرکت  تيروليت

در سال 1895،Daniel Swaroski، کارخانه ای را جهت تولید سنگ های کریستالی برای جواهرات در شهر  Wattens در  Tyrol، تاسیس کرد.

در سال 1919، شرکت  Tyrolit، برای تولید ابزار تراشکاری جهت ساخت کریستال، تاسیس شد. و در سال 1950، شرکت از Wattens به Schwaz در Tyrol، منتقل شد.

اکنون گروه  TYROLIT، یکی از بزرگترین تامین کننده های ابزارآلات برش کاری، تراشکاری، حفاری، سوراخ کردن و سمباده زنی در جهان با حدود 4600 نفر پرسنل در 27 بخش تولیدی در 11 کشور است که تولیدات در بالاترین سطح کیفیت را همراه با خدمات محلی، ارائه می دهد.

همچنین این شرکت، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ابزارالات تراشکاری در انواع مختلف است که مشتریان در بخشهای کار با فلز، کارخانه ها، تولید مخازن، تعمیرگاه ها و ساخت بدنه خودرو، از تجربه بیش از 90 سال آن استفاده میکنند.

تیرولیت، اولین تولید کننده اروپایی چرخ های آسیاب با محافظ پشم شیشه در 1994 بوده است که گواهی ISO را بدلیل سیستم QM دریافت کرد و نیز در سال 1996، گواهی ISO 14001 را برای اولین بار دریافت کرد و بنابراین پیشرو در این زمینه بوده است.

TYROLIT، طیف گسترده ابزارالات برای کار با سنگهای طبیعی، شیشه و سرامیک را فراهم میکند. در ضمن این شرکت، در تمام تولیدات خود، اصول سیاست حفظ محیط زیست را رعایت می نماید.

برندهای جهانی Tyrolit ، نه فقط موقعیت فوق العاده در بازار جهانی دارند، بلکه آنها برندهای آشنا به دلیل عملکرد بالا در بیش از 80000 محصول مختلف Tyrolit هستند.

این شرکت، مراکز فروش در کشورهایی مثل، آرژانتین، استرالیا، اتریش، بلژیک، برزیل، چین، دانمارک، آلمان، اسلونی، فنلاند، فرانسه، انگلیس، هند، اندونزی، ایتالیا، کانادا، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، سوئیس، سوئد، اسپانیا، تایلند، آمریکا و  UAE دارد. و توزیع کنندگانی در بیش از 65 کشور جهان دارد.
تيروليت،سنگ تيروليت،صفحه سنگ تيروليت،صفخه سنگهاي تيروليت،برش تيروليت،برش آهن تيروليت،ساب تيروليت،صفحه برش تيروليت،صفحه سايش تيروليت،سنگبر تيروليت،برش سنگ تيروليت،پروفيل بر تيروليت،آهنبر تيروليت،آهن بر تيروليت
کليه حقوق الکترودبازار متعلق به فروشگاه کليني مي باشد.
الکترودبازار-فروشگاه کلینی
منو
کليه حقوق الکترودبازار متعلق به فروشگاه کليني مي باشد.